- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- Písací stôl KILIS
Písací stôl KILIS
Telefonická objednávka
PÍSACÍ STÔL KILIS
Elegantný a funkčný PC stôl KILIS NEW premení každý pracovný kút na moderný a štýlový priestor. Stôl poskytuje dostatok pracovného priestoru a je vhodný aj pre náročnejšie pracovné podmienky. Jednoduchosť a čisté línie sú tým, čo z KILIS NEW robí ideálny stôl pre každodenné používanie.
- šírka 120 cm
- šírka 150 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

KVALITNÉ MATERIÁLY A PEVNÁ KONŠTRUKCIA
Vďaka kombinácii dubového dekoru a čiernej pôsobí nadčasovo a vkusne, pričom zapadne do kancelárie aj domácej pracovne. Robustná kovová konštrukcia v spojení s fóliovanou MDF doskou zaručuje stabilitu, odolnosť a dlhú životnosť.


TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
dub / čierna
Materiál:
MDF fóliovaná / kov
Rozmery:
šírka: 120 / 150 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 72 cm
Nosnosť:
80 kg
Hmotnosť:
24 / 30 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 120 cm, 150 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| HMOTNOSŤ | 24 kg, 30 kg |
| NOSNOSŤ | 80 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







