Radi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka.sk

Zobrazit filtry

Výpredaj - kúpeľňa

Vybavte si vašu kúpeľňu novým a moderným nábytkom a ďalšími praktickými vychytávkami za úžasne nízke ceny, ktoré vnesú do vášho domova poriadok. Výpredaj – kúpeľňa ponúka jedinečnú príležitosť k naozaj výhodným nákupom, vďaka ktorým môžete výrazne ušetriť. Či už práve zháňate nejaké tie úložné priestory alebo doplnky, výpredaj vecí do kúpeľne je tou správnou voľbou.

Moderné kúpeľňové skrinky

Výpredaje sú tu! Dajte zbohom povaľovaniu vecí rôzne po vani a sprchovom kúte. Vybavte si interiér modernými kúpeľňovými skrinkami, vďaka ktorým získate veľa úložných priestorov pre uteráky, osušky, kozmetické produkty a ďalšie veci. Navyše môžete využiť výpredaje – kúpeľňa, vďaka ktorým tieto skrinky kúpite výrazne lacnejšie. 

Vzdušné drevené regály

Výpredaj kúpeľňového vybavenia ponúka vzdušné drevené regály, ktoré sú ako stvorené všade tam, kde nie je príliš veľa miesta. Poslúžia vám na odloženie najrôznejších vecí, ktoré potrebujete mať neustále po ruke. Kúpeľňový regál s policami je perfektne riešeným úložným priestorom. V sekcii kúpeľňa – výpredaj nájdete hneď niekoľko variantov tohto nábytku.

Bambusové regály s látkovými šuplíkmi

Výpredaje kúpeľňového vybavenia cielia na elegantne riešené úložné priestory. Zaujímavé riešenie prináša aj kúpeľňové vybavenie výpredaj v podobe bambusových regálov s látkovými šuplíkmi. Vďaka tomu tak vaše kozmetické produkty, elektrické prístroje a ďalšie veci získajú potrebný poriadok. 

Praktický a skladný stojan na uteráky a osušky

Zariaďte si svoju kúpeľňu lacnejšie a využite lákavé výpredaje. Vybavte si interiér praktickým a skladným stojanom z výpredaja: kúpeľňa, ktorý je ako stvorený pre odloženie uterákov a osušiek. S týmto doplnkom už bude koniec povaľovania uterákov, županov a osušiek.

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení