- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Royal
- Posteľ ROYAL 160x200
Posteľ ROYAL 160x200
Kód produktu: 0000087543
Telefonická objednávka
Posteľ ROYAL je v provensálskom štýle, má čisté línie a prepracovaný dizajn.
Vyrobená je z laminovanej drevotriesky.
Súčasťou postele je rošt, je dodávaná bez matraca.
Farba:
sosna škandinávska / dub divoký
Materiál:
DTD laminovaná / ozdobné lišty
Rozmery:
šírka: 171 cm
hĺbka: 212 cm
výška: 74 cm
výška po rošt: 24 cm
plocha na spanie: 160 x 200 cm
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Provence, Vidiecky, Rustikálny |
| ŠÍRKA | 171 cm |
| HĹBKA | 212 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 75 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| OBSAH SETU | 1x posteľ, 2x rošt |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 24 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze





