Radi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka.sk

Zobrazit filtry

Záhradné fóliovníky

Máte záhradu a radi by ste sa pustili do pestovania? Ochráňte vaše rastliny a úrodu pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi a škodcami. Riešením sú záhradné fóliovníky, ktoré skvele izolujú teplo a vy si tak môžete dopriať ovocie, zeleninu alebo bylinky takmer po celý rok. Vyberte si fóliovník na záhradu z niekoľkých rôznych veľkostí. 

Optimálna mikroklíma a ochrana pre vašu úrodu

Záhradný fóliovník je skvelou voľbou pre výsadbu rôznych druhov sadeničiek, ktorým zabezpečí optimálnu mikroklímu a potrebnú ochranu pred prízemnými mrazmi alebo aj škodcami. Vďaka ideálnym svetelným a tepelným podmienkam tak dochádza k urýchleniu rastu a následne aj k vyššej úrode v sezóne. Fóliovník záhradný sa tak stane nenahraditeľným spoločníkom nielen pri pestovaní zeleniny a byliniek.

Kvalitná a odolná konštrukcia

Fóliovníky záhradné majú kvalitnú a odolnú konštrukciu z pozinkovaných kovových profilov, ktorá zaisťuje potrebnú stabilitu aj pri zhoršených poveternostných podmienkach. Navyše je chránená voči korózii. Fólia je navyše odolná voči škodlivému žiareniu. Vďaka ideálnej výške a dostatočne širokému vstupu je zaistená pohodlná práca vnútri.

Praktický vstup pre možnú reguláciu teploty

Fóliovníky na záhradu sú vybavené praktickým vstupom, pomocou ktorého môžete aj šikovne regulovať teplotu vnútri. O potrebnú ventiláciu sa potom postarajú okienka. Tie zároveň regulujú teplotu a vlhkosť. Bočné steny sú potom vybavené sieťami proti hmyzu, čím sa minimalizuje možné napadnutie plodín rôznymi škodcami.

Rôzne farebné varianty a veľkosti

Fóliovníky sú dostupné v rôznych farebných variantoch a veľkostiach. V ponuke je biele aj zelené vyhotovenie. Môžete si tak vybrať presne taký typ, ktorý vám vyhovuje a ktorý skvele zapadne do vašej záhrady. V prípade potreby si môžete kúpiť aj náhradnú plachtu.

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení