Radi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka.sk

Zobrazit filtry
Záhradné fóliovníky Máte záhradu a radi by ste sa pustili do pestovania? Ochráňte vaše rastliny a úrodu pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi a ...

Záhradné fóliovníky

Máte záhradu a radi by ste sa pustili do pestovania? Ochráňte vaše rastliny a úrodu pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi a škodcami. Riešením sú záhradné fóliovníky, ktoré skvele izolujú teplo a vy si tak môžete dopriať ovocie, zeleninu alebo bylinky takmer po celý rok. Vyberte si fóliovník na záhradu z niekoľkých rôznych veľkostí. 

Optimálna mikroklíma a ochrana pre vašu úrodu

Záhradný fóliovník je skvelou voľbou pre výsadbu rôznych druhov sadeničiek, ktorým zabezpečí optimálnu mikroklímu a potrebnú ochranu pred prízemnými mrazmi alebo aj škodcami. Vďaka ideálnym svetelným a tepelným podmienkam tak dochádza k urýchleniu rastu a následne aj k vyššej úrode v sezóne. Fóliovník záhradný sa tak stane nenahraditeľným spoločníkom nielen pri pestovaní zeleniny a byliniek.

Kvalitná a odolná konštrukcia

Fóliovníky záhradné majú kvalitnú a odolnú konštrukciu z pozinkovaných kovových profilov, ktorá zaisťuje potrebnú stabilitu aj pri zhoršených poveternostných podmienkach. Navyše je chránená voči korózii. Fólia je navyše odolná voči škodlivému žiareniu. Vďaka ideálnej výške a dostatočne širokému vstupu je zaistená pohodlná práca vnútri.

Praktický vstup pre možnú reguláciu teploty

Fóliovníky na záhradu sú vybavené praktickým vstupom, pomocou ktorého môžete aj šikovne regulovať teplotu vnútri. O potrebnú ventiláciu sa potom postarajú okienka. Tie zároveň regulujú teplotu a vlhkosť. Bočné steny sú potom vybavené sieťami proti hmyzu, čím sa minimalizuje možné napadnutie plodín rôznymi škodcami.

Rôzne farebné varianty a veľkosti

Fóliovníky sú dostupné v rôznych farebných variantoch a veľkostiach. V ponuke je biele aj zelené vyhotovenie. Môžete si tak vybrať presne taký typ, ktorý vám vyhovuje a ktorý skvele zapadne do vašej záhrady. V prípade potreby si môžete kúpiť aj náhradnú plachtu.

Zobrazit popis
Skrýt popis

Nábytok

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Záhrada

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení