Radi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka.sk

Zobrazit filtry

Kuchynské vozíky

Organizujete často rôzne oslavy, akcie a stretnutia, kedy hostíte väčší počet osôb? V takých prípadoch oceníte najrôznejších pomocníkov, ktorý vám v mnohom urýchlia a uľahčia prácu akou je príprava alebo servírovanie jedla a pitia. Skvelou voľbou sú kuchynské vozíky, vďaka ktorým bude obsluhovanie vašich hostí hračkou. Vybrať si môžete hneď z niekoľkých variantov.

Miniatúrne vyhotovenie pre servírovanie čaju a kávy

Spríjemnite si čajové alebo kávové posedenie jednoduchším servírovaním šálok. Hodiť sa vám bude miniatúrny čajový vozík z akáciového dreva. Ten je skvelý pre podávanie rôznych nápojov. Žiadne rozliatie alebo rozbitie pohárov a hrnčekov tak nehrozí a vy môžete obslúžiť všetkých vašich hostí naraz. 

Praktické kolieska pre pohodlnejší presun a ďalšie výhody

Kuchynský vozík je vybavený praktickými kolieskami, a to dvomi alebo štyrmi zaisťujúcimi pohodlnejší presun a pohyb po miestnosti. Veľkou výhodou, ktorou servírovací stolík má, je tiež ďalšia pracovná plocha navyše, ktorú môžete využiť napríklad pre prípravu zmrzlinových alebo ovocných pohárov, misky s orieškami apod.

Poličky a skrinka pre uloženie riadu alebo pokrmov

Vozík do kuchyne je vybavený praktickými poličkami alebo kombináciou skrinky a poličiek, ktoré sa parádne hodia, ako pre uloženie riadu ako sú poháre, hrnčeky, misky či taniere, tak aj pre už pripravené občerstvenie. Všetkým týmto veciam tak servírovací kuchynský vozík dodá potrebný poriadok a prehľadnosť. Nie je nad to mať všetko potrebné pri obsluhovaní vašich hostí neustále po ruke.

Elegantné a dizajnové spracovanie

Servírovacie vozíky a servírovacie stolíky na prvý pohľad zaujmú svojím moderným vzhľadom, zaujímavým dizajnom a spracovaním. Ľahko tak zapadnú do každej kuchyne a stanú sa jej súčasťou. Servírovací vozík sa tak stane interiérovým doplnkom, ktorý hravo zladíte aj s ostatným vybavením.

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení