- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske zostavy
- Maurus
- Rohový písací stôl Maurus NEW MA11
Rohový písací stôl Maurus NEW MA11
Telefonická objednávka
Rohový písací stôl Maurus NEW MA11 ponúka veľký pracovný priestor a to cez 2 m na jednej strane a cez 1,7 m na staranie druhej.
Stôl Maurus je vyrobený z kvalitnej laminovanej drevotriesky vo farebnej kombinácii: dub sonoma svetlá / biela.
Stôl disponuje zásuvkou a skrinkou, ktorá je rozdelená na dve časti.
Stôl je súčasťou krásne kancelárske zostavy Maurus vhodné na zariadenie kancelárií a pracovní.
Farba:
dub sonoma svetlá / biela
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
šírka: 203,4 cm
výška: 70,7 cm
hĺbka: 176 cm
Hmotnosť:
61,5 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 176 cm |
| HĹBKA | 203,4 cm |
| VÝŠKA | 71 cm |
| HMOTNOSŤ | 61,5 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Počítačový, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 176 cm |
| HĹBKA | 203,4 cm |
| VÝŠKA | 71 cm |
| HMOTNOSŤ | 61,5 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Počítačový, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.



















