- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Royal
- Vešiaková skriňa ROYAL S3D
Vešiaková skriňa ROYAL S3D
Telefonická objednávka
So sektorovým nábytkom ROYAL si splníte svoj sen o domove v provensálskom štýle. Je vyrobený z laminovanej drevotriesky. Provensálsky vzhľad jej dodáva farebná kombinácia sosny nordické a duba divokého. Sosna nordická svojou kresbou násobí dojem francúzskeho vidieka.
Vešiaková skriňa ROYAL S3D sa môže pýšiť čistými líniami a prepracovaným dizajnom. Skriňa je trojdverová. Vnútri nájdete vešiakovou tyč a nad ňou jednu policu. V strednej časti sú tri police. Stredná dvere sú so zrkadlom. Dvere sa otvárajú pomocou kovových úchytiek.
Ďalšie prvky zo sektorového systému ROYAL vhodné do spálne či jedálne nájdete v našej ponuke.
Farba:
sosna nordická / dub divoký
Materiál:
DTD laminovaná / ozdobné lišty / kov / zrkadlo
Rozmery:
šírka: 154 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 197 cm
šírka vrchnej dosky: 157 cm
výška vrchnej dosky: 8 cm
výška podstavca: 9 cm
Hmotnosť:
121 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Provence, Vidiecky, Rustikálny |
| ŠÍRKA | 154 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 197 cm |
| HMOTNOSŤ | 121 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov, Sklo |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Áno |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.









