Radi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka.sk

Zobrazit filtry

Vonkajšie paravány

Aj keď je záhrada miestom, ktoré je ideálne pre príjemný odpočinok a relaxáciu, často túto činnosť môžu narúšať aj nepatrné maličkosti. Napríklad také teplo, nadmerné slnečné žiarenie alebo vtieravé pohľady susedov či okoloidúcich. Ale ani tieto veci vám nemusia leňošenie a odpočívanie znepríjemniť. Stačí sa len vybaviť tými správnymi doplnkami. Riešením sú praktické vonkajšie paravány, ktoré sú zároveň aj zaujímavým dizajnovým prvkom.

Multifunkčný a štýlový doplnok nielen na terasy a balkóny

Vonkajšie paravány sú multifunkčným a štýlovým doplnkom, ktorý si svoje využitie nájde nielen na terasách a balkónoch, ale tiež kdekoľvek na záhrade alebo napríklad pri pergole. Vonkajší paraván vám poskytne príjemný tieň aj v tom najväčšom teple a zároveň ponúkne viac súkromia a pokoja pri pobyte na vašej záhrade. 

Široká ponuka rozmerov

Záhradné paravány sú v ponuke v mnohých rozmeroch, a to ako do šírky, tak aj do výšky. Ľahko ich tak prispôsobíte vašim potrebám. Sú skvelým riešením pre menšie aj väčšie priestory a bez problémov odolajú aj najrôznejším nástrahám počasia. Táto zaťahovacia bočná markíza sa stane aj zaujímavým exteriérovým prvkom. 

Vhodný farebný variant pre zladenie s ostatným vybavením

Nezabudnite všetko perfektne zladiť. To nebude žiadny problém. Zaťahovacie bočné markízy si totiž môžete vybrať z niekoľkých rôznych farebných variantov a zladiť ich tak s ostatným vybavením. Ponúkajú sa neutrálne farby ako biela, krémová alebo sivá, tak aj pestrejšie odtiene, ktoré vašu terasu rozžiaria a zútulnia. 

Praktické vlastnosti, ktoré počas používania oceníte

Paravány na záhradu a zaťahovacie markízy ponúkajú množstvo praktických vlastností, ktoré počas používania určite oceníte. Oceľová konštrukcia zaisťuje potrebnú stabilitu a pevné plátno zase perfektne odolá vode aj vetru. Moderný dizajn sa potom bude pri vašom dome úžasne vynímať.

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení