Radi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka.sk

Zobrazit filtry

Kancelárske zostavy

Zariaďte si perfektne vybavenú a útulnú pracovňu alebo študovňu tak, aby ste v nej mohli pohodlne vykonávať vaše zamestnanie, učiť sa alebo sa venovať rôznym činnostiam. Hodiť sa vám pre tieto účely bude praktický a moderný kancelársky nábytok, vďaka ktorému budete mať všetko potrebné šikovne po ruke. Zariaďte si perfektné pracovné miesto so všetkým, čo potrebujete. Stavte na populárne kancelárske zostavy a vybavte sa všetkým potrebným nielen pre kanceláriu ale aj do vášho domova. Tieto súpravy vám v mnohom uľahčia výber a finálne zariadenie celej miestnosti.

Priestranný písací stôl je základ

Základom každej miestnosti, v ktorej sa budete venovať práci, nech už akejkoľvek, je dostatočne veľký písací stôl. To je proste základ každej zostavy kancelárskej. Vyberte si z rôznych variantov a stavte napríklad na praktický rohový stôl. Hodiť sa vám k nemu budú aj užitočné úložné priestory, aby váš stôl mohol byť neustále uprataný a všetko ste mali pri sebe.

Úložné priestory nesmú chýbať

Zostava do kancelárie zahŕňa aj priestory úložné. Tými sú najrôznejšie regály, ktoré vám rozhodne prídu vhod. Pokiaľ k vašej práci potrebujete rôzne učebnice, skriptá a zakladače, potom si u vás určite nájde využitie knižnica. Vďaka veľkému množstvu políc sa toho do nej vojde naozaj veľa a vy si tak nemusíte lámať hlavu s nedostatkom miesta.

Skrinka pre zakladače a ďalšie potreby

Nie je nad poriadok. Majte všetko pekne pohromade a roztriedené v zakladačoch. A kam ich uložiť? Útočiskom pre zakladače a ďalšie potreby sa môžu stať rôzne veľké skrine. Kancelárska skriňa je ideálnou voľbou do každej kancelárie alebo pracovne či študovne.

Kontajner na kolieskach

Využiť môžete tiež šikovný kontajner zásuvkový alebo kontajner so zámkom, ktorý je taktiež súčasťou dizajnovej kancelárskej zostavy. Vďaka tomu budú vaše veci v absolútnom bezpečí a kontajner môžete v prípade potreby jednoducho premiestniť na iné miesto.

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení