Radi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka.sk

Zobrazit filtry

Stropné svetlá

Vyberáte vhodné osvetlenie do interiéru? Aj keď sa to môže zdať byť jednoduché, ale niekedy býva opak pravdou. Pre niekoho je ťažké sa vo všetkých dostupných osvetleniach zorientovať a vybrať to správne osvetlenie podľa miestnosti. Ponúka sa niekoľko možností od stropných svetiel, cez stolné lampy a stojace lampy, až po lustre alebo LED svetlá a osvetlenia. Vyberte si stropné svietidlo presne podľa svojich predstáv.

Ideálna voľba nad jedálenský stôl

Chcete mať svoj jedálenský stôl príjemne osvetlený? Vyberte to správne jednotlivé alebo skupinové osvetlenie do kuchyne. Stropné svetlá sú ideálnou voľbou nad jedálenské stoly. Jedálenský kút príjemne oživia a dodajú mu útulnejšiu atmosféru. Ponúka sa hneď niekoľko variantov a štýlov závesných stropných svietidiel do kuchyne. 

Pre obývaciu izbu ako stvorené

Závesné stropné osvetlenie je ako stvorené tiež pre obývaciu izbu. Také stropné osvetlenie je v obývačke veľmi dôležitým osvetlením. Táto miestnosť by mala byť dobre osvetlená, či už pre stretnutia rodiny či priateľov a známych, sledovanie televízie alebo relaxovanie. Okrem toho tiež tento typ svetla dotvára celkový štýl miestnosti. Stropné svietidlá sú naopak vhodné tam, kde sú nižšie stropy. Nie sú totiž toľko výrazné, a aj tak vytvoria útulnú atmosféru. Riešením môžu byť aj bodové svetlá, ktoré vynikajú excelentnou svietivosťou.

Moderný, rustikálny alebo vintage štýl

Vyberte si svetlá na strop v modernom, rustikálnom alebo vintage štýle. Môžu to byť napríklad lustre, ktoré pomôžu dotvoriť vzhľad interiéru. Tie sú ideálnou voľbou všade tam, kde je dostatok voľného priestoru alebo vysoké stropy. 

Široká ponuka tvarov a farebných odtieňov

Vyberte si stropné svietidlo zo širokej ponuky zaujímavých tvarov a farebných odtieňov. Vďaka rozmanitej ponuke osvetlenie ľahko zladíte s ostatným nábytkom, vybavením a bytovými doplnkami.

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení