- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Royal
- Rozkladací jedálenský stôl ROYAL ST
Rozkladací jedálenský stôl ROYAL ST
Kód produktu: 0000086117
Telefonická objednávka
Elegantný sektorový systém ROYAL v anglickom štýle.
Rozkladací stôl ROYAL je vhodný pre zariadenie jedálne v príjemnom old-fashion štýlu. Stôl môžete mať zložený s šírkou 160 cm, alebo ho rozložiť na šírku až 203 cm.
Farba:
biela sosna nordická / dub divoký
materiál:
korpus DTD laminovaná + ozdobné lišty
Rozmery:
Šírka: 160 - 203 cm
Hĺbka: 90 cm
Výška: 82 cm
Hmotnosť:
34 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Provence, Vidiecky, Rustikálny |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 34 kg |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 10 cm |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze








