Radi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka.sk

Zobrazit filtry
Matrace Spánok je pre naše zdravie veľmi dôležitý. Vedie k relaxácii, odpočinku a nabratiu síl do nového dňa. Na to, aby sme sa však dobre vyspali, p ...

Matrace

Spánok je pre naše zdravie veľmi dôležitý. Vedie k relaxácii, odpočinku a nabratiu síl do nového dňa. Na to, aby sme sa však dobre vyspali, potrebujeme nielen vhodnú posteľ, ale tiež kvalitný, a predovšetkým pohodlný matrac. Vyberte si z rôznych typov ten najlepší variant pre váš chrbát. Aby vám vydržal a dobre slúžil dlhé roky, oplatí sa jeho výber nepodceniť. Zariaďte si spálňu tak, aby sa vám v nej príjemne zaspávalo a aby ste sa každé ráno mohli prebúdzať plní elánu. Keďže ide vývoj matracov neustále dopredu, môžete si tak vybrať typ presne na mieru vašim požiadavkám a potrebám.

Typ s pružinami

Pružinové matrace a taštičkové matrace vďaka taštičkám zaisťujú rovnomerné rozloženie tela počas ležania. Veľkou výhodou tohto typu je lepšia cirkulácia vzduchu a sú aj viac prispôsobené na odvetrávanie vlhkosti. Vyznačujú sa vysokou bodovou elasticitou, takže lepšie kopírujú nerovnosti tela.

Sendvičový typ

Sendvičové matrace sa skladajú z troch a viacerých pien. Sú obľúbené pre svoju nenáročnú údržbu, dobrú pružnosť a dlhú životnosť. Sú ideálnym riešením pre lamelové a polohovateľné rošty. Niektoré môžu byť vybavené praktickým antibakteriálnym poťahom, ktorý je snímateľný a prateľný.

Studená pena

Matrace zo studenej peny sú ideálne pre všetky váhové kategórie. Zaručujú optimálne prúdenie vzduchu a vyznačujú sa svojou elasticitou, tvarovou stálosťou a dlhou životnosťou.

Pamäťová pena

Matrace z pamäťovej peny sú najčastejšie kombinované s ďalšími materiálmi ako je kokosová doska, studená pena a podobne. Dokonale sa prispôsobia vášmu telu. Ponúkajú vynikajúce ortopedické vlastnosti, takže sú skvelým riešením, pokiaľ vás trápia bolesti chrbta. 

Rôzne rozmery a stupne tvrdosti

Vybrať si môžete nielen z rôznych rozmerov a výšok, ale tiež z niekoľkých stupňov tvrdosti s ohľadom na vašu hmotnosť a presne na mieru vašej chrbtici.

Zobrazit popis
Skrýt popis

Nábytok

Záhrada

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Jarný výpredaj nábytku

Premium nábytok

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení