Radi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka.sk

Zobrazit filtry

Skladové stany

Hľadáte šikovné, praktické a cenovo dostupné riešenie pre dočasné alebo aj dlhodobé zastrešenie auta, predajných plôch alebo skladov? Vyskúšajte skladové stany, ktoré spĺňajú požiadavky na lacné a šikovné zastrešenie využiteľné pre rôzne príležitosti. Vybrať si môžete zo širokej ponuky rozmerov a farebných vyhotovení. Samozrejme nechýbajú ani ďalšie doplnky. Nečakaný dážď vás ani vaše veci už nezaskočí. 

Praktické plachtové prístrešky nielen na záhradu

Hľadáte možnosti, ako na záhrade zastrešiť napríklad náradie, kosačku, drevo a ďalšie veci? Nielen na záhradu sa vám budú hodiť plachtové prístrešky. Kvalitný a pevný prístrešok plachtový skvele poslúži na uschovanie záhradných potrieb a na ich ochranu pred dažďom, slnečným žiarením a ďalšími poveternostnými vplyvmi. Robustná konštrukcia a pevné ukotvenie odolá aj silnému vetru. 

Ideálne riešenie pre zastrešenie automobilu

Skladový stan je možné jednoducho použiť tiež ako spôsob zastrešenia automobilu alebo motocyklu. Váš voz tak bude chránený pred dažďom alebo krúpami. Pre motorku vám potom postačí menší plachtový prístrešok. Tento praktický a jednoduchý garážový stan je skvelou alternatívou k rodinnému domu alebo aj kdekoľvek inde. 

Rôzne šírky a farebné vyhotovenia

Stany skladové a plachtové prístrešky sú dostupné hneď v niekoľkých šírkach a rôznych farebných vyhotoveniach. Vďaka tomu si tak vyberte presne takú veľkosť, ktorá vám bude vyhovovať. Váš stan tak môže mať bielu, sivú alebo tmavozelenú farbu, vďaka čomu tak skvele zapadne do každého exteriéru. 

Potrebné príslušenstvo a ďalšie doplnky

V ponuke nechýba ani potrebné príslušenstvo a ďalšie doplnky, ktoré sa vám môžu počas používania a ukotvenia skladových stanov hodiť. Je to napríklad súprava upínacích popruhov pre pevnejšie ukotvenie v prípade silného vetra. Ďalším príslušenstvom je potom náhradná plachta pre prístrešok v niekoľkých veľkostiach.Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení