Radi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka.sk

Zobrazit filtry

Záhradné domčeky

V prípade rodinného domu a záhrady už je potrebných viac úložných priestorov. Obzvlášť pokiaľ nemáte garáž, oceníte najrôznejšie kôlne, skrinky a záhradné domčeky. Tie vám skvele poslúžia na uloženie najrôznejšej záhradnej techniky, bicyklov, motoriek, náradia a ďalších vecí. Navyše môže taká stavba aj pôsobiť moderným a elegantným dojmom, takže nenaruší celkový vzhľad vašej záhrady. Vyberte si domček z dreva, plastový alebo plechový a získajte šikovne riešené miesto pre vaše veci.

Elegantné a moderné riešenie z dreva

Ak preferujete drevo, ako materiál rôznych záhradných prvkov a doplnkov, potom je pre vás a vašu záhradu ako stvorený štýlový drevený záhradný domček. Ten je dostupný v rôznych veľkostiach a variantoch. Pre uloženie dreva na zimu a iných vecí alebo tiež ako príjemné miesto na posedenie či grilovanie vám tak môže poslúžiť napríklad praktický prístrešok či prístavok.

Plastové domčeky v atraktívnych dizajnoch

Pokiaľ hľadáte funkčné a štýlové riešenie, ako vyriešiť vaše vonkajšie úložné priestory, potom je plastový záhradný domček skvelou voľbou. Vďaka dizajnu vyzerá na prvý pohľad na nerozoznanie od dreva. Oceníte u neho predovšetkým to, že je možné do stien vŕtať, čo je ideálne pre montáž rôznych poličiek a regálov. Môžete tak maximálne využiť vnútorný priestor.

Plechové domčeky

Aj plechové domčeky z kvalitných oceľových plechov sú v poslednej dobe obľúbeným riešením. Vďaka širokej ponuke atraktívnych dizajnov a farieb ich ľahko zladíte s celkovým vzhľadom vášho exteriéru. Oceníte dvojité posuvné dvere pre pohodlnejšie vchádzanie a vyberanie vecí. Ventilačné mriežky sa potom postarajú o cirkuláciu vzduchu.

Kôlne a skrinky ako ideálne riešenie pre menšie záhrady

Nielen na menšom pozemku oceníte praktické kôlne a skrinky, ktoré zaberú minimum miesta. Tie môžu byť drevené alebo kovové. Skvele vám poslúžia nielen pre najrôznejšie záhradné náradie a techniku.

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení