Radi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka.sk

Zobrazit filtry
-15%
Skleník k stene polykarbonát Dekorhome

Skleník k stene polykarbonát Dekorhome

Odoslanie do 10 dní
od 262 €

DNES AKCIA -10% 💛 zľavový kód

JAR10
od 290.80 € 330.80 €

Záhradné skleníky

Pustili ste sa do záhradkárenia a chceli by ste si vypestovať plodiny, ktoré by v našich klimatických podmienkach nemali príliš šancí na rýchly rast a prijateľné množstvo plodov? Pusťte sa do tohto vášho hobby naplno aj na vašej záhrade. Skvelým riešením je záhradný skleník, parenisko alebo mini fóliovník, ktorý si môžete vybrať hneď z niekoľkých typov a veľkostí. Výber tak môžete prispôsobiť vašim potrebám, veľkosti záhrady a tiež predstavám o pestovaní rastlín, ovocia a zeleniny. 

Praktické a dôležité základne

Pokiaľ nechcete riešiť betónovú podmurovku, potom je základňa pre skleník jasnou voľbou. Plechová podlahová základňa je konštrukcia určená pre spevnenie celej stavby. Jej veľkou výhodou je zvýšenie stability a tiež to, že je na ňu možné namontovať vami zvolenú podlahovú krytinu. Oceníte aj to, že sa zaobídete bez betónovania základovej dosky. Zvoliť si môžete rôzne farebné vyhotovenia. 

Šikovné riešenie v podobe umiestnenia pri stene

Nechcete, aby vás voľne stojaci fóliovník príliš obmedzoval v priestore, oceníte šikovné a zároveň praktické riešenie, ktoré prinášajú skleníky k stene z polykarbonátu. Nadchne vás svojou kvalitnou konštrukciou a odolnosťou. Jeho využívanie vám v mnohom uľahčí posuvné dvojkrídlové dvere. Jednoducho ho umiestnite na betónovú podmurovku alebo pozinkovanú základňu. Pri stene vášho domu sa bude perfektne vynímať. A môžete ho dokonca využiť aj ako zimnú záhradu. 

Parenisko pre predpestovanie rastlín

Pokiaľ z nejakého dôvodu na vašej záhrade nechcete alebo nemôžete mať klasický veľký skleník, je prijateľným riešením parenisko. To využijete pre predpestovanie sadeničiek zeleniny alebo rastlín, ktoré tiež zároveň budú chránené pred prízemnými mrazmi. Dostupné sú v rôznych veľkostiach, v kombinácii polykarbonátu a hliníka. Pri parenisku oceníte napríklad automatickú ventiláciu a otvárací mechanizmus s piestom. 

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení