Radi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka.sk

Zobrazit filtry

Dizajnové svetlá

Osvetlenie interiéru sa neoplatí podceniť. Dôležité je sa pri výbere zamerať na celkový koncept domova, dizajn nábytku a usporiadanie miestností. Ponúka sa hneď niekoľko možností – stropné svetlá, stojace lampy, lustre alebo nástenné osvetlenia. V niektorých miestnostiach je potom ideálne zvoliť LED osvetlenie. Pre milovníkov moderného dizajnu sú ako stvorené dizajnové svetlá, ktoré na prvý pohľad zaujmú svojím spracovaním.

Príjemné osvetlenie pracovného stola

Dizajnové osvetlenie je skvelou voľbou do akejkoľvek miestnosti. V pracovni poslúžia na príjemné osvetlenie pracovného stola moderné stolné lampy. Vďaka ich flexibilite ich v prípade potreby jednoducho presuniete kamkoľvek inam. Zaberú minimum miesta a stanú sa zaujímavým doplnkom v každej izbe. Využitie si nájdu aj v spálni. 

Štýlové nástenné osvetlenia do detskej izby

Aj detská izba si zaslúži moderné vybavenie v podobe prakticky riešeného nábytku a bytových doplnkov, ktoré izbu zútulnia. Osvetlenie do detskej izby v podobe štýlového nástenného svetla dokáže z detskej izby vykúzliť hotové kráľovstvo. Vďaka rozmanitému výberu farieb a tvarov poteší menších aj väčších chlapcov a dievčatá. 

Závesné lampy nad jedálenský stôl

Kuchyňa a jedáleň sú miestom, ktoré vyžaduje dostatočné osvetlenie. Osvetlenie do kuchyne v podobe závesnej lampy nad jedálenský stôl alebo bodové svetlá sú veľmi obľúbeným riešením. Ale aj nejaké to dizajnové osvetlenie sa v miestnosti, akou je kuchyňa, bude skvele vynímať.

Lustre do obývacej izby pre celkové vyladenie atmosféry

Moderný dizajn môže oživiť aj obývaciu izbu. Pre tú sú ako stvorené najrôznejšie lustre v jednoduchom alebo extravagantnejšom vyhotovení. Tento typ osvetlenia sa postará o celkové vyladenie atmosféry a zútulnenie miestnosti.

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení