Radi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka.sk

Zobrazit filtry

Osvetlenie do detskej izby

Zariaďujete vašim ratolestiam detskú izbu? Nezabudnite tiež na dôležité a praktické doplnky. Nenahraditeľnou súčasťou je aj kvalitné osvetlenie do detskej izby. To môže byť nástenné, stropné, stolné alebo stojace. Stačí si len vybrať taký variant, ktorý práve hľadáte. V ponuke nájdete dlhý rad farebných variantov, vzorov a veľkostí osvetlenia presne podľa vašich predstáv, ktoré vnesie do interiéru príjemné teplo domova a moderný dizajn.

Dôležité osvetlenie pracovného stola

Pokiaľ máte doma školáka, tak jedným z najdôležitejších osvetlení pre detskú izbu, je stolná lampa, ktorá dostatočne osvieti pracovný stôl. Deti si tak nebudú kaziť oči a na písanie úloh, kreslenie alebo učenie dobre uvidia. Skvelou voľbou sú napríklad kovové stolné lampy, ktoré na prvý pohľad zaujmú svojím elegantným dizajnom a nadčasovým vzhľadom.

Stojací variant ako príjemné spestrenie interiéru

Príjemným spestrením každého interiéru, a teda aj detských izieb, sú stojace lampy. Tie jednoducho umiestnite napríklad do kúta miestnosti alebo vedľa kresla, kde vytvoria zaujímavý celok. Stojaca lampa je moderným a praktickým doplnkom, ktorý si nájde svoje využitie.

Dizajnové závesné vyhotovenie pre perfektné osvietenie izby

Ďalšou možnosťou sú potom závesné osvetlenia do detských izieb. Pri správnom výbere dokonale splynú s kompletným vybavením miestnosti a poskytnú dostatočné osvietenie celého priestoru. Na výber sú jednoduchšie aj dizajnové vyhotovenia tohto typu osvetlenia. Závesná lampa do detskej izby miestnosť príjemne oživí.

Rôzne farebné varianty a vzory pre chlapcov aj dievčatá

Závesné lampy do detskej izby aj stolné či stojace lampy sú dostupné v rôznych farebných variantoch a vzoroch. Vďaka tomu tak ľahko vyberiete ten správny kúsok do izbičiek chlapcov aj dievčat.

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení