Radi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka.sk

Zobrazit filtry

Detské paravány

Potrebujete v spálni alebo v detskej izbe či inde v interiéri opticky rozdeliť miestnosť? Skvelým riešením sú praktické a dizajnové paravány, ktoré vám nielen prakticky poslúžia, ale tiež sa stanú aj zaujímavým interiérovým doplnkom. Nielen do kráľovstva vašich ratolestí sú skvelou voľbou detské paravány s kreslenými alebo rozprávkovými motívmi.

Ideálne riešenie do súrodeneckej izbičky

Potrebujete opticky rozdeliť obývaciu izbu? Žiadny problém. S paravánmi je tento problém hravo vyriešený. Rovnako tak aj izbička vašich ratolestí sa môže ako mávnutím čarovného prútika premeniť na oddelený priestor dvoch súrodencov. Detský paraván je pre tieto prípady ideálnou voľbou. Už žiadne handrkovanie o miesto na hranie, už žiadne rušenie svietiacou lampičkou. Toto riešenie súrodenci, ktorí chcú viac súkromia určite uvítajú.

Zábavné motívy, ktoré zaujmú

Vyberte si taký motív, ktorý vaše deti zaujme. Na výber sú najrôznejšie štýly v podobe kreslených zvieratiek, rozprávkových postavičiek alebo prírodných motívov. Na svoje si tak prídu malí aj veľkí. Okrem detskej izby si svoje využitie paravány s detskými motívmi nájdu napríklad aj v spálni. 

Rozdelenie relaxačnej a hernej zóny

Tento prvok poslúži ako praktický a dizajnový doplnok do detskej izby. Vďaka nemu hravo oddelíte relaxačnú a hernú zónu. Jednoducho ho zladíte napríklad s detskými kobercami alebo detskými zostavami. Skvelé využitie si nájde aj v garsónkach a malých bytoch.

Široká ponuka motívov a veľkostí pre chlapcov aj dievčatá

Vďaka širokej ponuke motívov a veľkostí si ten pravý paraván vyberú chlapci aj dievčatá. Je možné ho umiestniť napríklad vedľa detskej postele pre viac súkromia alebo k písaciemu stolu pre viac pokoja na učenie a písanie domácich úloh. V prípade, kedy ho nebudete chcieť používať, dá sa paraván ľahko zložiť do menšieho rozmeru.

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení