Radi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka.sk

Zobrazit filtry

Detské postele

Vytvorte vašim ratolestiam izbičku snov. Nenahraditeľným kúskom nábytku v tejto miestnosti je jednoznačne detská posteľ. Aby sa v nej chlapcom aj dievčatám dobre spalo, je potrebné ju vybrať tak, aby vyhovovala nielen dizajnovo, ale tiež bola podľa predstáv svojich majiteľov. A akú zvoliť? Riešením je jednolôžko, súrodencom potom príde vhod poschodová posteľ a pre prespanie kamarátov poslúži rozkladacia posteľ. Pre hračky a ďalšie veci potom poslúžia postele s úložným priestorom.

Poschodové postele ako riešenie pre spanie súrodencov v jednej izbe

Postele poschodové sú skvelým riešením pre spanie súrodencov v jednej izbe. Ušetria totiž veľa miesta, ktoré tak ostane pre ostatné kúsky nábytku a na hranie. Pre viac detí sú poschodové postele obľúbenou voľbou, ako ušetriť na priestore. Vašim potomkom môžete dopriať aj nejakú tú zábavu. O tú sa postará poschodová posteľ so šmykľavkou

Rozkladací variant pre prespanie kamarátov

Prespí u vašich detí občas nejaký ten kamarát a riešite, kam ho uložiť? Už nebude musieť spať na zemi na karimatke alebo na nafukovačke. Príležitostné miesto na prespanie zaistí posteľ s výsuvnou prístelkou. V prípade potreby stačí len druhé lôžko vysunúť a pohodlná posteľ pre návštevu vašich ratolestí je zrazu na svete. 

Postele s praktickým úložným priestorom

Úložných priestorov nie je nikdy dosť a v domácnosti s deťmi to platí obzvlášť. Do ich izbičiek sa tak šikovne hodí praktická detská posteľ s úložným priestorom, ktorý sa stane útočiskom hračiek, učebníc a ďalších vecí. Posteľ s úložným priestorom alebo viacúčelová detská posteľ sa v miestnosti postará o poriadok a príjemnú útulnosť.

Jednolôžko pre chlapcov aj dievčatá

Pre pohodlný a ničím nerušený spánok sú ideálnou voľbou jednolôžka. Tí najmenší ocenia praktickú zábranu a detské motívy, tí väčší zase moderný dizajn. Posteľ pre deti je dostupná v rôznych veľkostiach a dekoroch tak, aby mohla perfektne ladiť s ostatným vybavením.

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení