Radi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka.sk

Zobrazit filtry

Prístrešky na auto

Záhrada nie je len miestom slúžiacim na odpočinok a záhradkárčenie. Je tiež priestorom, na ktorom sa väčšinou musí vyriešiť to, kam zaparkovať vozidlá. Pokiaľ nemáte garáž a nechcete mať len obyčajné parkovacie státie, môžete to vyriešiť špeciálnymi prístreškami na auto. Tie môžu byť vyrobené z rôznych materiálov. Tieto prístrešky poskytnú vášmu autu potrebnú ochranu pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi.

Praktický záhradný doplnok a alternatíva ku garáži

Prístrešky pre auto sú nielen praktickým záhradným doplnkom slúžiacim na ochranu vášho auta, ale tiež skvelou, a predovšetkým cenovo dostupnou alternatívou ku garáži. Ich veľkou výhodou je tak výrazne nižšia cena. Taký prístrešok pre auto sa vyznačuje kvalitným spracovaním a vyššou odolnosťou.

Odolná kovová konštrukcia

Jednou z možností, aký zvoliť auto prístrešok, je odolná kovová konštrukcia. Kovový prístrešok na auto je zaujímavým a elegantným doplnkom rodinného domu. Prináša variabilné riešenie, kedy môže stáť voľne v priestore alebo je možnosť ho namontovať k stene domu. Toto praktické garážové státie má konštrukciu vyrobenú z hliníkových profilov a strechu z číreho polykarbonátu.

Prístrešky z dreva

Ďalším variantom sú potom drevené prístrešky pre auto. Tie sú dostupné vo vyhotovení z rôznych druhov dreva, ako je smrek alebo borovica. Taký prístrešok pre automobil môže byť aj kompletne uzatvorený a zároveň ľahko poslúži na uloženie rôzneho záhradného náradia a ďalších vecí.

Jednoduché a cenovo dostupné vyhotovenie 

Jednoduchým, a zároveň aj cenovo dostupným riešením sú potom prístrešky na automobil plachtové. Ide o praktické a lacné vyhotovenie. Plachtová garáž je dostupná v niekoľkých veľkostiach a farbách. Nájde si tak využitie pre menšie aj väčšie vozidlá, ktorým poskytne potrebnú ochranu pred krúpami, snehom a ďalšími poveternostnými vplyvmi.

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení