- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Paris
- Písací stôl PARIS
Písací stôl PARIS
Kód produktu: 0000149848
Telefonická objednávka
Elegantný písací stôl v provensálskom štýle PARIS je vyrobený z fóliovanej drevotriesky vo farebnom prevedení: biela. Ozdobné lišty sú vyrobené z lakovanej MDF.
Farba:
biela
Materiál:
DTD fóliovaná
Rozmery:
šírka: 130 cm
výška: 73,9 cm
hĺbka: 61,6 cm
Hmotnosť:
51 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Provence, Vidiecky, Elegantný |
| ŠÍRKA | 61,5 cm |
| HĹBKA | 130 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 51 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Komoda PARIS 70305 / 76716
Odoslanie do 14 dní
od 253.70 €
306.80 €
Přidat do oblíbených
Komoda PARIS 70306 / 76718
Odoslanie do 14 dní
od 343.90 €
419.40 €
Přidat do oblíbených
Vešiaková skriňa PARIS
Odoslanie do 14 dní
od 507.80 €
630.10 €
Přidat do oblíbených







