Radi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka.sk

Zobrazit filtry

Osvetlenie do pracovne

Miestnosť, ako je pracovňa, kde trávite čas napríklad aj celý deň počas home office, si zaslúži dokonale vybavený pracovný kút, kde budete mať všetko potrebné. Základom okrem pracovného stola a pohodlnej stoličky, je aj kvalitné osvetlenie, ktoré sa zároveň aj stane dizajnovým doplnkom. Vyberte si osvetlenie do pracovne, ktoré vám zaistí rovnomerné osvetlenie nielen pracovného stolu, ale aj celej miestnosti.

Posvieťte si na to

Máte doma z nejakej miestnosti takú malú kanceláriu, v ktorej často pracujete? Posvieťte si na svoje dokumenty, knihy a všetko ostatné, čo k práci potrebujete a vybavte si pracovný stôl kvalitným svetlom. Osvetlenie pracovne, obzvlášť pri stole, hrá dôležitú úlohu a ovplyvňuje dokonca aj pracovný život a výkonnosť. Skvelou voľbou sú najrôznejšie stolné lampy, ktoré nie sú príliš náročné na priestor a poskytnú vám presne to, čo potrebujete. 

Hlavné a doplnkové osvetlenie ako nevyhnutná súčasť pracovne

Vyberte si to pravé osvetlenie pre pracovňu, ktoré nebude pri práci unavovať vaše oči. Chýbať by nemalo nielen hlavné, ale tiež doplnkové osvetlenie v pracovni, prípadne aj ďalšie svietidlá, ako je napríklad stojaca lampa apod. Hlavné svietidlo by potom malo rovnomerne osvetliť celú miestnosť.

Stojaca verzia pre príjemné oživenie interiéru

Dobrou voľbou sú aj stojace lampy, ktoré zároveň príjemne oživia interiér. Stojaca lampa do pracovne je bezpochyby skvelou voľbou po všetkých stránkach. Stačí si len vybrať rozmer a dizajn svietidla do pracovne, ktorý sa vám páči. Tento typ svietidla sa tak stane nenahraditeľným pomocníkom vo vašej domácej kancelárii.

Rôzne veľkosti, tvary a farebné varianty pre zladenie s ostatným nábytkom

Osvetlenia pre pracovne sú dostupné v rôznych veľkostiach, tvaroch a farebných variantoch. Svietidlo do pracovne tak ľahko zladíte s ostatným nábytkom, doplnkami a vybavením v interiéri. 

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení