- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske zostavy
- Johan
- Písací stôl JOHAN 2 NEW 01
Písací stôl JOHAN 2 NEW 01
Telefonická objednávka
Písací stôl JOHAN 2 NEW 01 je vyrobený z laminovanej drevotriesky s ABS hranam.
Poskytuje dostatočne veľkú pracovnú plochu.
Stôl je súčasťou dizajnovej kancelárskej zostavy JOHAN 2 NEW vhodné na zariadenie kancelárií, pracovní, školských učební alebo zasadacích miestností.
Slovenský výrobok.
Farba:
dub sonoma
kraft dunkel / biela
biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
DTD laminovaná / ABS hrany
Rozmery:
šírka: 150 cm
hĺbka: 67,5 cm
výška: 73,5 cm
Nosnosť:
35 kg
Hmotnosť:
32,5 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 67,5 cm |
| HĹBKA | 150 cm |
| VÝŠKA | 73,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 32,5 kg |
| NOSNOSŤ | 35 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Počítačový, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 67,5 cm |
| HĹBKA | 150 cm |
| VÝŠKA | 73,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 32,5 kg |
| NOSNOSŤ | 35 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Počítačový, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Počítačový stôl JOHAN 2 NEW 02
Počítačový stôl JOHAN 2 NEW 02
Biela
Odoslanie do 14 dní
84 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
84 €
Dub craft
Odoslanie do 14 dní
61.10 €
Pracovný obojstranný stôl JOHAN 2 NEW 08
Pracovný obojstranný stôl JOHAN 2 NEW 08
Biela
Odoslanie do 14 dní
93.90 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
93.90 €
Dub craft
Odoslanie do 14 dní
67.60 €
Kancelársky regál nízky JOHAN 2 NEW 03
Kancelársky regál nízky JOHAN 2 NEW 03
Biela
Odoslanie do 14 dní
81.60 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
81.60 €
Dub craft
Odoslanie do 14 dní
63.50 €
Kancelársky kontajner JOHAN 2 NEW 07
Kancelársky kontajner JOHAN 2 NEW 07
Biela
Odoslanie do 14 dní
81.60 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
81.60 €
Dub craft
Odoslanie do 14 dní
59.40 €
Kontajner so zámkom JOHAN 2 NEW 12
Kontajner so zámkom JOHAN 2 NEW 12
Biela
Odoslanie do 14 dní
118.40 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
118.40 €
Dub craft
Odoslanie do 14 dní
85.70 €
Kancelárska skrinka JOHAN 2 NEW 13
Kancelárska skrinka JOHAN 2 NEW 13
Biela
Odoslanie do 14 dní
125 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
125 €
Dub craft
Odoslanie do 14 dní
93.90 €
Rohový regál JOHAN 2 NEW 09
Rohový regál JOHAN 2 NEW 09
Biela
Odoslanie do 14 dní
223.40 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
223.40 €
Dub craft
Odoslanie do 14 dní
167.60 €
Regál so skrinkou JOHAN 2 NEW 10
Regál so skrinkou JOHAN 2 NEW 10
Biela
Odoslanie do 14 dní
167.60 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
167.60 €
Dub craft
Odoslanie do 14 dní
126.60 €












