- Domov
- Písací stôl EGON DTD
Písací stôl EGON DTD
Telefonická objednávka
Písací stôl EGON je vyrobený z kvalitnej laminovanej drevotriesky o sile pracovnej dosky 22 mm vo farebnom prevedení: dub sonoma / biela, biela alebo buk.
Stôl má jeden šuplík a praktickú skrinku s policou vnútri. Úchytky sú vyrobené z PVC materiálu.
Ide o slovenský výrobok.
Farba:
dub sonoma / biela
biela
buk
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
DTD laminovaná / PVC
Rozmery:
šírka: 137 cm
výška: 76,3 cm
hĺbka: 60 cm
Hmotnosť:
40 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 137 cm |
| VÝŠKA | 76,3 cm |
| HMOTNOSŤ | 40 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| HRÚBKA DOSKY | 2,2 cm |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kancelársky kontajner kov Dekorhome
Kancelársky kontajner DTD / MDF Dekorhome
Kancelársky kontajner DTD / MDF Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
116.40 €
Dub
Odoslanie do 10 dní
137.80 €
Kontajner so zámkom RIOMA TYP 30
Regál DTD / eukalyptus Dekorhome
Regál DTD / eukalyptus Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
80.70 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
72.10 €
Sivá
Nie je skladom
62.70 €
Bílá lesk
Nie je skladom
64.10 €
Šedá lesk
Odoslanie do 10 dní
63.60 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
66 €
Bílá / dub sonoma
Nie je skladom
61.10 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
62.90 €
Černá lesk
Nie je skladom
62.40 €
Regál s 12 policemi Dekorhome
Regál s 12 policemi Dekorhome
Biela
Nie je skladom
98.70 €
Čierna
Nie je skladom
107.90 €
Sivá
Nie je skladom
112.60 €
Bílá lesk
Nie je skladom
91.10 €
Šedá lesk
Nie je skladom
104.20 €
Dub sonoma
Nie je skladom
114.10 €
Beton
Nie je skladom
118.70 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
121.70 €
Černá lesk
Nie je skladom
104.90 €























