Radi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka.sk

Zobrazit filtry

Záhradné sprchy

Doprajte si na záhrade príjemné osvieženie a možnosť opláchnutia po záhradkárčení, predtým ako sa uvelebíte do sedacej súpravy alebo do záhradného ležadla. Nielen pri bazéne, ale aj na menších záhradkách vám prídu vhod najrôznejšie záhradné potreby, medzi ktoré patria aj solárne záhradné sprchy. Sú praktickým doplnkom, ktorý sa úplne zaobíde bez elektriky.

Dokonalé osvieženie v sparných letných dňoch

Solárne sprchy poskytujú dokonalé osvieženie v sparných letných dňoch. Nech už za sebou máte náročnú prácu na záhrade alebo sa len chcete schladiť či osprchovať pred vstupom do bazéna, záhradná sprcha vám určite príde vhod. 

Rôzne veľkosti a dizajny

Neviete si poradiť s výberom? Zvoľte si solárne sprchy na záhradu z rôznych veľkostí, tvarov, objemov a dizajnov. Základným a veľmi dôležitým parametrom je objem záhradnej sprchy. Ten by mal byť volený s ohľadom na počet členov domácnosti. Sprcha so zásobníkom s objemom 20 l je vhodná pre 2-3 osoby, s objemom okolo 30-40 l pre početnejšie domácnosti.

Prenosné a pevne stojace varianty

Záhradné solárne sprchy môžu byť prenosné alebo pevne stojace. Prenosnú oceníte predovšetkým na menších záhradách. Ľahko si ju presuniete presne tam, kam práve potrebujete. Pevne stojace varianty s robustnou konštrukciou sú odolnejšie voči vetru a inštalujú sa na pevnú podložku, ako je betón, drevo alebo dlažba.

Praktické vlastnosti, ktoré počas používania oceníte

Pri solárnej sprche oceníte hneď niekoľko praktických vlastností. Predovšetkým je to energetická nenáročnosť, pretože vďaka slnečnému žiareniu môžete mať zadarmo ohriatu vodu, a to až na 60°C. Vhod vám príde tiež vanička, kohútik pre reguláciu teploty vody, ručná sprcha a kohútik pre umytie nôh. Pri zhotovení z kvalitnej nerezovej ocele je samozrejmosťou vysoká odolnosť a dlhá životnosť. 

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení