Radi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka.sk

Zobrazit filtry

Detské koberce

Vytvorte vašim ratolestiam útulné kráľovstvo, v ktorom sa budú cítiť príjemne. Zariaďte im útulnú detskú izbu ako stvorenú pre hranie a zábavu. Pri zariaďovaní sa okrem nábytku zamerajte tiež na dôležité doplnky, ktoré miestnosť rozžiaria a privedú k dokonalosti. Jednou z možností je kusový koberec, ktorý poslúži aj po praktickej stránke. Vyberte si z mnohých motívov pre chlapcov aj dievčatá a skrášlite im ich izbičku.

Detský koberec ako multifunkčný herný prvok a doplnok v jednom

Detský koberec je v podstate taký multifunkčný. Nielen že poslúži ako zaujímavý interiérový doplnok, zároveň je totiž tiež veľmi praktický. Poslúži ako herný prvok a umožní vašim deťom rozvíjať fantáziu a kreatívne myslenie. Koberec pre deti umožní preháňať sa s autíčkami po cestách alebo si zahrať hru s figúrkami a kockou. Navyše sa na ňom aj skvele leňoší. 

Variant so zvieratkami pre najmenších 

Pre najmenších je ako stvorený koberec detský s motívom zvieratiek. Malí chlapci a dievčatá tak môžu spoznávať najrôznejších obyvateľov zoo ako je slon, žirafa, zebra alebo opica. V sortimente nechýba ani koberec do detskej izby s motívom zvierat z farmy. Ten zdobí malebná krajina s domčekom so záhradou, psíkom, králikmi, sliepkami a ďalšími.

Motív ako stvorený pre chlapcov

Pre chlapcov je ako stvorený koberec do izbičiek s vyobrazením mesta. Ten je perfektný pre jazdu s autíčkami, autobusmi a ďalšími dopravnými prostriedkami. Vyobrazené ulice, budovy, cesty a okolie vyzerajú naozaj reálne, a tak tomuto hraniu určite nikto neodolá.

Praktické vlastnosti kusových kobercov

Kusové koberce detské sú obľúbené nielen pre zaujímavý vzhľad a spestrenie interiéru, ale tiež z dôvodu tepelnej izolácie. V zime tak deti pri hraní nič nestudení a môžu sa tak nerušene hrať. Okrem interiérového doplnku je navyše kusový koberec do detskej izby aj rozšírením herných aktivít.

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení