Radi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka.sk

Zobrazit filtry

Bodové svetlá

Hľadáte moderné osvetlenie pre svoj domov? Aj keď sa to možno nezdá, vybrať správne osvetlenie podľa miestnosti môže byť celkom oriešok. Existuje dlhý rad možností od stropných svetiel cez nástenné osvetlenie až po LED svetlá. Iné typy sa totiž hodia pre obývaciu izbu, iné zase do spálne alebo do pracovne. Obľúbenou voľbou, ktorá si nájde využitie v obývačke alebo v pracovni či študovni, sú stojacie lampy. Populárnym riešením, ktoré si získava čím ďalej väčšiu pozornosť, sú bodové svetlá.

Módny trend valcujúci klasické osvetlenie

Bodové osvetlenie sa pomaly ale isto stáva módnym trendom valcujúcim klasické osvetlenia. Veľkou výhodou je to, že bodovky majú mnoho možností využitia. Intenzívne totiž sústredia svetlo do konkrétnej oblasti, takže pomocou nich ľahko osvietite potrebný kút miestnosti. Sú riešením aj v prípade nízkych stropov. 

Ideálne riešenie pre celú domácnosť

Bodové osvetlenie prináša ideálne riešenie pre celú domácnosť. Skvele zapadne do kúpeľne, kde môže osvetliť napríklad zrkadlá. Osvetlenia bodové sa dajú rôzne rozmiestniť v obývacej izbe alebo v kuchyni nad kuchynskou linkou. Perfektne poslúžia aj pre osvetlenie chodby. 

Možnosť nastavenia smeru svietenia

Bodovky oceníte aj pre možnosť nastavenia smeru svietenia. Ľahko si ich tak prispôsobíte momentálnym potrebám. Nadšencov do moderných technológií poteší nastaviteľné inteligentné bodové osvetlenie, ktoré je možné jednoducho nastaviť pomocou diaľkového ovládania alebo mobilného telefónu. Nastavíte si stmievanie alebo zmenu teploty farieb.

Nástenné aj stropné vyhotovenie

Bodové osvetlenia sú dostupné v nástennom aj stropnom vyhotovení. Nástenné bodové osvetlenie ponúkne ideálne osvetlenie do miest určených na relaxáciu a odpočinok. Stropné bodové osvetlenie sa skvele hodí do menších priestorov a ponúka veľkú variabilitu farieb.

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení