- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- Písací stôl B011
Písací stôl B011
Kód produktu: B011D
Telefonická objednávka
PRAKTICKÝ A MODERNÝ PC STÔL B011
Hľadáte jednoduchý, ale zároveň praktický PC stôl pre vaše každodenné potreby? PC stôl B011 je tým pravým riešením. Ponúka pracovnú plochu pre notebook, knihy, písacie potreby alebo stolnú lampu. Tento stôl je navrhnutý s ohľadom na maximálnu funkčnosť a vaše pohodlie pri práci.


FUNKČNÝ A PREMYSLENÝ DIZAJN
Písací stôl B011 ponúka praktickú zásuvku s otvorenou policou, čo zaisťuje, že váš pracovný priestor zostane vždy upravený a prehľadný.

KVALITNÉ MATERIÁLY A PEVNÁ KONŠTRUKCIA
Vyrobený je z laminovanej DTD v dvoch moderných prevedeniach, čo mu dodáva elegantný vzhľad.Vďaka použitým materiálom je stôl odolný a ľahko sa udržuje, čo je ideálne pre každodenné používanie.
- dub artisan
- dub artisan / antracit
Výber farby si zvolíte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
šírka: 90 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 74 cm
Hmotnosť:
20 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| TYP STOLA | Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze














