- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Montana
- RTV stolík MONTANA
RTV stolík MONTANA
Kód produktu: KO0000237725
Telefonická objednávka
Štýlový RTV stolík 130 MONTANA je súčasťou sektorové zostavy MONTANA, ktorá zo seba vyžaruje harmóniu. Nábytok je vhodný na zariadenie obývacích izieb, jedální, spální, ale aj pracovní.
RTV stolík MONTANA je vyrobený z kvalitnej laminovanej DTD s ABS hranami vo farebnom prevedení: dub lefkas tmavý a smooth sivý.
Súčasťou sú dva šuplíky a otvorený úložný priestor.
Farba:
dub lefkas tmavý / smooth sivý
Materiál:
DTD laminovaná / ABS hrany
Rozmery:
šírka: 130 cm
hĺbka: 53 cm
výška: 53 cm
Hrúbka materiálu:
15 mm
Hmotnosť:
43 kg
Dodáva sa v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 130 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 53 cm |
| HMOTNOSŤ | 43 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| HRÚBKA DOSKY | 1,5 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Závesný regál - polica MONTANA W1
Varianty produktu
Sivá
Odoslanie do 14 dní
77.10 €
Dub lefkas
Odoslanie do 14 dní
59.40 €
Závesný regál - polica MONTANA W1
Sivá
Odoslanie do 14 dní
77.10 €
Dub lefkas
Odoslanie do 14 dní
59.40 €
Odoslanie do 14 dní
od 59.40 €
71.90 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík ST MONTANA
Odoslanie do 14 dní
od 92.20 €
112.50 €
Přidat do oblíbených
Šatníková skriňa trojdverová MONTANA S3D
Varianty produktu
Sivá
Odoslanie do 14 dní
429.90 €
Dub lefkas
Odoslanie do 14 dní
581.60 €
Šatníková skriňa trojdverová MONTANA S3D
Sivá
Odoslanie do 14 dní
429.90 €
Dub lefkas
Odoslanie do 14 dní
581.60 €
Odoslanie do 14 dní
od 429.90 €
538 €
Přidat do oblíbených
Nočný stolík MONTANA SN
Odoslanie do 14 dní
od 77.50 €
96.90 €
Přidat do oblíbených
PC stolík MONTANA B1
Odoslanie do 14 dní
od 134.80 €
163.10 €
Přidat do oblíbených





