- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Montana
- Šatníková skriňa trojdverová MONTANA S3D
Šatníková skriňa trojdverová MONTANA S3D
Telefonická objednávka
Sektorový nábytok MONTANA je vhodný na zariadenie kancelárií, jedální, obývacích izieb a spální.
MONTANA S3D je trojdverová šatníková skriňa. Pravá a ľavá časť je vešiaková sa šatníková tyčí a jednou policou, stredná časť je policová so štyrmi policami. Moderný dizajn skrine bez úchytiek.
Skriňa je vyrobená z laminovanej drevotriesky v dvoch farebných variantoch: dub lefkas tmavý a dub lefkas tmavý / smooth sivý.
Farba:
dub lefkas tmavý
dub lefkas tmavý / smooth sivý
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
DTD laminovaná / ABS hrany
Rozmery:
šírka: 166 cm
hĺbka: 53 cm
výška: 197 cm
Hmotnosť:
122 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny, Moderný |
| ŠÍRKA | 166 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 197 cm |
| HMOTNOSŤ | 122 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Nie |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladací jedálenský stôl MONTANA STW
Rozkladací jedálenský stôl MONTANA STW
Sivá
Odoslanie do 14 dní
343.90 €
Dub lefkas
Odoslanie do 14 dní
462.70 €
Závesný regál - polica MONTANA W1
Závesný regál - polica MONTANA W1
Sivá
Odoslanie do 14 dní
77.10 €
Dub lefkas
Odoslanie do 14 dní
59.40 €
Vešiaková skriňa MONTANA S2D
Vešiaková skriňa MONTANA S2D
Sivá
Odoslanie do 14 dní
286.50 €
Dub lefkas
Odoslanie do 14 dní
384.80 €








