- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Montana
- Komoda MONTANA K3D
Komoda MONTANA K3D
Telefonická objednávka
Sektorový nábytok MONTANA je vhodný na zariadenie kancelárií, jedální, obývacích izieb a spální.
Komoda MONTANA K3D je trojdverová. Za dvierkami sa nachádza police. Moderný dizajn skrine bez úchytiek.
Komoda je vyrobená z laminovanej drevotriesky v dvoch farebných variantoch: dub lefkas tmavý a dub lefkas tmavý / smooth sivý.
Farba:
dub lefkas tmavý
dub lefkas tmavý / smooth sivý
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
DTD laminovaná / ABS hrany
Rozmery:
šírka: 130 cm
hĺbka: 43 cm
výška: 80 cm
Hmotnosť:
43 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny, Moderný |
| ŠÍRKA | 130 cm |
| HĹBKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 43 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladací jedálenský stôl MONTANA STW
Rozkladací jedálenský stôl MONTANA STW
Sivá
Odoslanie do 14 dní
343.90 €
Dub lefkas
Odoslanie do 14 dní
462.70 €
Závesný regál - polica MONTANA W1
Závesný regál - polica MONTANA W1
Sivá
Odoslanie do 14 dní
77.10 €
Dub lefkas
Odoslanie do 14 dní
59.40 €







