- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Montana
- Nočný stolík MONTANA SN
Nočný stolík MONTANA SN
Telefonická objednávka
Moderný dizajnový stolík MONTANA SN je vyrobený z laminovanej drevotriesky s ABS hranami v dvoch farebných variantoch: dub lefkas tmavý a dub lefkas tmavý / smooth sivý.
Nočný stolík s jedným otvoreným úložným priestorom, pod ním je skrinka s dvierkami. Moderný dizajn bez úchytiek.
Nočný stolík je súčasťou sektorové zostavy MONTANA.
Farba:
dub lefkas tmavý
dub lefkas tmavý / smooth sivý
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
DTD laminovaná / ABS hrany
Rozmery:
šírka: 50 cm
hĺbka: 43,3 cm
výška: 45,5 cm
Hmotnosť:
16 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny, Moderný |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 45,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| TYP STOLA | Nočný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladací jedálenský stôl MONTANA STW
Rozkladací jedálenský stôl MONTANA STW
Sivá
Odoslanie do 14 dní
343.90 €
Dub lefkas
Odoslanie do 14 dní
462.70 €
Závesný regál - polica MONTANA W1
Závesný regál - polica MONTANA W1
Sivá
Odoslanie do 14 dní
77.10 €
Dub lefkas
Odoslanie do 14 dní
59.40 €
Konferenčný stolík ST MONTANA
Šatníková skriňa trojdverová MONTANA S3D
Šatníková skriňa trojdverová MONTANA S3D
Sivá
Odoslanie do 14 dní
429.90 €
Dub lefkas
Odoslanie do 14 dní
581.60 €







