- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Kora
- Rohový RTV stolík KORA KRTN
Rohový RTV stolík KORA KRTN
Telefonická objednávka
Sektorový systém KORA v rustikálnom štýle je vhodný na zariadenie obývacích izieb, jedální, spální alebo pracovní.
Základ tvorí laminovaná drevotriesková doska, ozdobné lišty sú z MDF. Úchytky sú vyrobené z kovu. Zaujímavé sú aj nohy, ktoré nábytku zaisťujú stabilitu.
Rohový RTV stolík KORA KRTN je kombinovaný. Otvorený úložný priestor je s jednou policou. V spodnej časti stolíka je jeden šuplík.
Farba:
sosna andersen
samoa king
Výber farby zvoľte vo variantách produktu.
Materiál:
laminovaná DTD / MDF / kov
Rozmery:
Šírka: 86 cm
Hĺbka: 61 cm
Výška: 77 cm
Hmotnosť:
40 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny, Elegantný |
| TVAR | Atypický |
| ŠÍRKA | 86 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 40 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Televízny |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rohová komoda KORA KKN1
Rohová komoda KORA KKN1
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
186.50 €
Sosna andersen
Odoslanie do 14 dní
208.60 €
Barová skrinka KORA KK5
Barová skrinka KORA KK5
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
239.80 €
Sosna andersen
Odoslanie do 14 dní
297.10 €
Nadstavec na komodu KORA KN5
Nadstavec na komodu KORA KN5
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
298.80 €
Sosna andersen
Odoslanie do 14 dní
348 €
Rozkladací jedálenský stôl KORA
Rozkladací jedálenský stôl KORA
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
458.60 €
Sosna andersen
Odoslanie do 14 dní
454.50 €
RTV stolík KORA KRT2
RTV stolík KORA KRT2
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
348 €
Sosna andersen
Odoslanie do 14 dní
327.50 €









