- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Montana
- Konferenčný stolík ST MONTANA
Konferenčný stolík ST MONTANA
Kód produktu: KO0000237723
Telefonická objednávka
Moderný konferenčný stolík MONTANA ST je vyrobený z laminovanej drevotriesky s ABS hranami v dvoch farebných variatnách: dub lefkas tmavý / smooth sivá a dub Lefkas. Stolík je vybavený policou.
Konferenčný stolík je súčasťou dizajnovej sektorové zostavy MONTANA.
Farbu stolíka vyberte vo variatnách produktu.
Farba:
dub lefkas tmavý / smooth sivá
dub lefkas
Materiál:
laminovaná DTD / ABS hrany
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 53 cm
Hmotnosť:
27 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Provence, Vidiecky, Rustikálny, Moderný |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 53 cm |
| HMOTNOSŤ | 27 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Závesný regál - polica MONTANA W1
Varianty produktu
Sivá
Odoslanie do 14 dní
77.10 €
Dub lefkas
Odoslanie do 14 dní
59.40 €
Závesný regál - polica MONTANA W1
Sivá
Odoslanie do 14 dní
77.10 €
Dub lefkas
Odoslanie do 14 dní
59.40 €
Odoslanie do 14 dní
od 59.40 €
71.90 €
Přidat do oblíbených
Šatníková skriňa trojdverová MONTANA S3D
Varianty produktu
Sivá
Odoslanie do 14 dní
429.90 €
Dub lefkas
Odoslanie do 14 dní
581.60 €
Šatníková skriňa trojdverová MONTANA S3D
Sivá
Odoslanie do 14 dní
429.90 €
Dub lefkas
Odoslanie do 14 dní
581.60 €
Odoslanie do 14 dní
od 429.90 €
538 €
Přidat do oblíbených
Nočný stolík MONTANA SN
Odoslanie do 14 dní
od 77.50 €
96.90 €
Přidat do oblíbených
Rozkladací jedálenský stôl MONTANA STW
Varianty produktu
Sivá
Odoslanie do 14 dní
343.90 €
Dub lefkas
Odoslanie do 14 dní
462.70 €
Rozkladací jedálenský stôl MONTANA STW
Sivá
Odoslanie do 14 dní
343.90 €
Dub lefkas
Odoslanie do 14 dní
462.70 €
Odoslanie do 14 dní
od 343.90 €
426.70 €
Přidat do oblíbených
PC stolík MONTANA B1
Odoslanie do 14 dní
od 134.80 €
163.10 €
Přidat do oblíbených







