- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Montana
- Rozkladací jedálenský stôl MONTANA STW
Rozkladací jedálenský stôl MONTANA STW
Telefonická objednávka
Štýlový jedálenský stôl 16 MONTANA STW je súčasťou sektorové zostavy MONTANA, ktorá zo seba vyžaruje harmóniu. Nábytok je vhodný na zariadenie obývacích izieb, jedální, spální, ale aj pracovní.
Jedálenský stôl MONTANA je vyrobený z kvalitnej laminovanej DTD s ABS hranami v dvoch farebných variantoch: dub lefkas tmavý a dub lefkas tmavý / smooth sivý.
Stôl je rozkladací a ponúka až 203 cm dlhú plochu, kde je možné usadiť 6 - 8 osôb.
Farba:
dub lefkas tmavý
dub lefkas tmavý / smooth sivý
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
DTD laminovaná / ABS hrany
Rozmery:
šírka: 160 - 203 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 82 cm
Hrúbka materiálu:
36 mm
Hmotnosť:
72 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Provence, Vidiecky, Rustikálny, Moderný |
| ŠÍRKA | 160 cm, 203 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 72 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| HRÚBKA DOSKY | 3,6 cm |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Provence, Vidiecky, Rustikálny, Moderný |
| ŠÍRKA | 160 cm, 203 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 72 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| HRÚBKA DOSKY | 3,6 cm |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Závesný regál - polica MONTANA W1
Závesný regál - polica MONTANA W1
Sivá
Odoslanie do 14 dní
77.10 €
Dub lefkas
Odoslanie do 14 dní
59.40 €
Konferenčný stolík ST MONTANA
Šatníková skriňa trojdverová MONTANA S3D
Šatníková skriňa trojdverová MONTANA S3D
Sivá
Odoslanie do 14 dní
429.90 €
Dub lefkas
Odoslanie do 14 dní
581.60 €






