- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Paris
- Vešiaková skriňa PARIS
Vešiaková skriňa PARIS
Telefonická objednávka
Šatník PARIS je súčasťou elegantného sektorového systému v provensálskom štýle PARIS. Jednoduché línie a romantický duch, prinesú do vášho interiéru jedinečnú atmosféru. Nábytok je vyrobený z fóliovanej drevotriesky v dvoch farebných variantoch: biela a sivá. Ozdobné lišty sú vyrobené z MDF.
Šatník PARIS ponúka dostatok úložného priestoru. Je rozdelená na vešiakovú časť, kde sa nachádza aj jedna polica. A na policovú časť, kde je políc päť.
Odporúčame přkoupit ďalšie komponenty zo zostavy PARIS.
Farba:
biela
sivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
fóliovaná DTD / lakovaná MDF / kov
Rozmery:
šírka: 138,8 cm
hĺbka: 60,5 cm
výška: 200,6 cm
hrúbka materiálu: 18 mm
Nosnosť:
police v policové časti: max 20 kg
police vo vešiakové časti: max 15 kg
šatníková tyč: 12 kg
Hmotnosť:
107 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Provence, Vidiecky, Elegantný |
| ŠÍRKA | 138,8 cm |
| HĹBKA | 60,5 cm |
| VÝŠKA | 200,6 cm |
| HMOTNOSŤ | 107 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, MDF doska |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Nie |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.










