- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Kora
- Vešiaková skriňa KORA KS2
Vešiaková skriňa KORA KS2
Telefonická objednávka
Sektorový systém KORA v rustikálnom štýle je vhodný na zariadenie obývacích izieb, jedální, spální alebo pracovní.
Základ tvorí laminovaná drevotriesková doska, ozdobné lišty sú z MDF. Úchytky sú vyrobené z kovu. Zaujímavé sú aj nohy, ktoré nábytku zaisťujú stabilitu.
Trojdverová skriňa KORA KS2 je rozdelená na tri časti. Bočné časti - ľavá aj pravá - sú vešiakové, stredná časť so zrkadlom je policová. Vo vnútri sú dve police. V spodnej časti nájdete dva rovnako hlboké šuplíky.
Farba:
sosna andersen
samoa king
Výber farby zvoľte vo variantách produktu.
Materiál:
laminovaná DTD / MDF / kov
Rozmery:
Šírka: 158 cm
Hĺbka: 62 cm
Výška: 193 cm
Hmotnosť:
117 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Provence, Vidiecky, Rustikálny |
| ŠÍRKA | 158 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 193 cm |
| HMOTNOSŤ | 117 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov, MDF doska, Sklo |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Vešiaková skriňa KORA KS1
Vešiaková skriňa KORA KS1
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
356.20 €
Sosna andersen
Odoslanie do 14 dní
420.10 €
Posteľ KORA samoa king
Posteľ KORA samoa king
160 x 200 cm Odoslanie do 14 dní 454.50 € 180 x 200 cm Nie je skladom 497.80 €Konferenčný stolík KORA KL2
Konferenčný stolík KORA KL2
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
143 €
Sosna andersen
Odoslanie do 14 dní
155.30 €
Konferenčný stolík KORA KL
Konferenčný stolík KORA KL
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
114.30 €
Sosna andersen
Odoslanie do 14 dní
130.70 €
Policová skriňa KORA KRD1
Policová skriňa KORA KRD1
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
233.20 €
Sosna andersen
Odoslanie do 14 dní
288.90 €










