- Domov
- Spálňa
- Spálňové zostavy
- Provance
- Vešiaková skriňa PROVANCE S4D
Vešiaková skriňa PROVANCE S4D
Telefonická objednávka
Prineste si do svojho domova kúsok južného Francúzska v podobe provensálskeho štýlu. Podčiarkuje atmosféru útulnosti a tepla domova. Sektorový systém PROVANCE je vhodný najmä na zariadenie obývacích izieb, jedální a spální. Ponúka množstvo komponentov, ktoré môžete rôzne kombinovať. Nábtek je vyrobený z laminovanej DTD v troch farebných variantoch: sosna andersen / dub lefkas, zelená a sivá.
Šatníková skriňa PROVANCE S4D je priestranná s množstvom úložného priestoru. Je štvordverová a súčasťou sú aj dva šuplíky. Bočné skrinky sú policové, prostredná dvojskriňa je vešiaková.
Farba:
sosna andersen / dub lefkas
Materiál:
laminovaná DTD
Rozmery:
šírka: 171 cm
hĺbka: 53 cm
výška: 198 cm
Hmotnosť:
142 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Provence, Vidiecky, Rustikálny |
| ŠÍRKA | 171 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 198 cm |
| HMOTNOSŤ | 142 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Vešiaková skriňa PROVANCE 2SD
Vešiaková skriňa PROVANCE 2SD
Zelená
Odoslanie do 14 dní
381.40 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
378.80 €
Sosna andersen
Odoslanie do 14 dní
411.90 €




