- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Mezo
- Písací stôl MEZO B-1
Písací stôl MEZO B-1
Kód produktu: V-CH-MEZO-B1
Telefonická objednávka
Štýlový písací stôl Mezo B-1 je zaujímavým doplnkom v interiéri.
Stôl je vyrobený z laminovanej drevotriesky vo viacfarebnom prevedení, nohy sú z prášok rozdrvené ocele.
Odporúčame ho kombinovať s ďalšími prvkami z radu Mezo (pozri súvisiace).
Farba:
viacfarebná (podľa obrázku)
Rozmery:
výška: 73 cm
šírka: 120 cm
hĺbka: 39 cm
Hmotnosť:
21 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 39 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOSŤ | 21 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov, MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Kreslo patchwork Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 281 €
od 295.70 €
349.80 €
Přidat do oblíbených

