- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- Písací stôl s úložným priestorom Dekorhome
Písací stôl s úložným priestorom Dekorhome
Kód produktu: WH73888
Telefonická objednávka
Originálny písací stôl je vyrobený z MDF a kaučukového dreva.
Súčasťou stola sú dve zásuvky a odkladacia výsuvná polica.
Farba:
biela
Materiál:
MDF / masívne kaučukové drevo
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 80 cm
Nosnosť:
50 kg
Hmotnosť:
28 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 28 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska, Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Regál ATALANTA 115x80 cm Dekorhome
Varianty produktu
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
176.50 €
Regál ATALANTA 115x80 cm Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
176.50 €
Odoslanie do 14 dní
176.50 €
249.50 €
Přidat do oblíbených
Kancelárska stolička VALDEZ
Varianty produktu
Čierna
Skladom
Sivá
Skladom
Kancelárska stolička VALDEZ
Čierna
Skladom
u vás do 06.05.2026
81.50 €
Sivá
Skladom
u vás do 06.05.2026
81.50 €
Dostupnosť podľa variant
81.50 €
88.90 €
Přidat do oblíbených










