- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- Písací stôl so zásuvkami 110x50 cm Dekorhome
Písací stôl so zásuvkami 110x50 cm Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento pracovný stôl sa stane praktickým doplnkom vašej domácej študovne alebo pracovne.
Je vyrobený z kvalitných dosiek, je pevný a odolný. Je ideálny pre všetky malé kancelárie, koľaje, malé byty alebo pre každého, kto chce dobre využiť svoj priestor.
3 zásuvky a otvorená priehradka po strane stola ponúkajú dostatok úložného priestoru, aby ste všetko potrebné mali neustále na dosah ruky.
Písací stôl sa ľahko čistí navlhčenou handričkou. Stôl ponúkame v niekoľkých farebných variantoch.
Farba:
biela
biela lesk
sivá
sivá lesk
čierna
čierna lesk
dub sonoma
dub sonoma / biela
betón
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
drevotrieska
Rozmery:
šírka: 110 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 76 cm
Hmotnosť:
28 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 28 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| VYSOKÝ LESK | Áno, Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Alternatívne produkty8
Písací stôl so zásuvkami 90x45 cm Dekorhome
Písací stôl so zásuvkami 90x45 cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
114.70 €
Čierna
Nie je skladom
130.90 €
Sivá
Nie je skladom
161.80 €
Bílá lesk
Nie je skladom
177.40 €
Šedá lesk
Nie je skladom
172.30 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
109.80 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
110 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
232.40 €
Černá lesk
Nie je skladom
175.30 €
Počítačový stôl HANY NEW
Písací stôl s regálom Dekorhome
Písací stôl s regálom Dekorhome
Biela
Nie je skladom
305.10 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
248.90 €
Dub pískový
Nie je skladom
267.20 €



















