- Domov
- Spálňa
- Nočné a toaletné stolíky
- Nočný stolík INFINITY 24
Nočný stolík INFINITY 24
Telefonická objednávka
Nočný stolík INFINITY I-24 je vyrobený z laminovanej drevotriesky s ABS hranami a prepracovanými detailmi - masívny dizajn, prvky maľovaného dreva a výrazná reliéfová kresba.
Stolík disponuje jednou zásuvkou s kovovou úchytkou. Vyznačuje sa vysokou funkčnosťou a trvanlivosťou.
Farebné prevedenie jaseň svetlý, jaseň tmavý alebo jaseň biely vám ponúkajú široké spektrum použitia, kombináciu a variability.
Je súčasťou krásnej nadčasovej sektorovej zostavy INFINITY.
Farba:
jaseň biely
jaseň svetlý
jaseň tmavý
Farbu zvoľte vo variantách produktu.
Materiál:
DTD laminovaná / ABS hrany
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 42 cm
výška: 55 cm
hrúbka korpusu: 4,8 cm
Hmotnosť:
16 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| TYP STOLA | Nočný |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Posteľ 160x200 INFINITY
Úložný priestor pod posteľ INFINITY
Úložný priestor pod posteľ INFINITY
Jasan bílý
Skladom
Jasan světlý
Skladom
Jasan tmavý
Skladom
Vešiaková skriňa INFINITY 18
Vešiaková skriňa INFINITY 18
Jasan bílý
Odoslanie do 14 dní
696.30 €
Jasan světlý
Odoslanie do 14 dní
696.30 €
Jasan tmavý
Odoslanie do 14 dní
696.30 €
Vešiaková skriňa INFINITY 02
Vešiaková skriňa INFINITY 02
Jasan bílý
Odoslanie do 14 dní
282.40 €
Jasan světlý
Odoslanie do 14 dní
282.40 €
Jasan tmavý
Odoslanie do 14 dní
282.40 €
Komoda s vitrínou INFINITY 08
Komoda s vitrínou INFINITY 08
Jasan bílý
Odoslanie do 14 dní
388.90 €
Jasan světlý
Odoslanie do 14 dní
388.90 €
Jasan tmavý
Odoslanie do 14 dní
388.90 €







