- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Bullet
- Komoda BULLET KM-2
Komoda BULLET KM-2
Telefonická objednávka
Séria BULLET je elegantný a štýlový nábytok do obývacej izby alebo spálne. Nábytok je vyrobený z laminovanej MDF čiernej farby s 3D dekorom na vybraných čelách skriniek. Zlatý detail v podobe tenkých nožičiek pôsobí veľmi elegantne a luxusne.
Komoda z kolekcie BULLET je skvelou voľbou pre milovníkov praktickosti a zároveň moderného štýlu. Ponúka úložný priestor ukrytý za dvojkrídlovými dverami.
Farba:
čierna / zlatá
Materiál:
laminovaná MDF / kov
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 41 cm
výška: 105 cm
Hmotnosť:
46 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 41 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| HMOTNOSŤ | 46 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov, MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 6 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Plechová skrinka Dekorhome
Plechová skrinka Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
244.80 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
253.80 €
Oranžová
Odoslanie do 10 dní
253.80 €
Ružová
Odoslanie do 10 dní
238.90 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
282.50 €
Tmavo zelená
Odoslanie do 10 dní
273.40 €
Mentolová
Odoslanie do 10 dní
264.10 €
Hořčicová
Odoslanie do 10 dní
254.50 €
Tmavě modrá
Odoslanie do 10 dní
268.40 €




