- Domov
- Spálňa
- Šatníkovej skrine a komody
- Komody
- Komoda so šuplíkmi 2 ks Dekorhome
Komoda so šuplíkmi 2 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
Užívajte si úhľadne upratanej obývacej izby s týmito drevenými príborníkmi! Tieto praktické príborníky majú široké využitie a skvele zapadnú do každej miestnosti. Úložná skrinka vám poskytne množstvo miesta na prehľadné uloženie rôznych každodenných potrieb, ktoré tak budete mať neustále po ruke.
Komodu ponúkame v troch prevedeniach: masívne recyklované drevo, masívne akáciové drevo a mangovníkové drevo.
Dekor:
recyklované drevo
akáciové drevo
mangovníkové drevo
Výber dekoru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne drevo (akácie, mangovník, recyklované) / MDF / kov
Celkové rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 33 cm
výška: 75 cm
Hmotnosť:
50 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Škandinávsky, Vidiecky, Moderný, Elegantný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 33 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 6 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Konferenčný stolík Dekorhome
Paraván s policami 3-dielny Dekorhome
Paraván s policami 3-dielny Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
258.50 €
Bílá / hnědá
Nie je skladom
285.20 €























