- Domov
- Spálňa
- Šatníkovej skrine a komody
- Komody
- Komoda so šuplíkmi Dekorhom
Telefonická objednávka
Tento praktický príborník sa skvele hodí do vašej obývačky.
Drevený príborník je zručne zhotovený z masívneho akáciového dreva a MDF, takže je veľmi robustný a má dlhú životnosť. Masívne akáciové drevo je tvrdé drevo s hustou kresbou. Každý kus sa ľahko líši od všetkých ostatných zásluhou remeselného spracovania a krásnej drevenej kresby.
Odkladacia skrinka má 3 zásuvky a 2krídlové dvierka, takže poskytuje dostatok úložného priestoru pre knihy, multimediálne zariadenia a ďalšie nevyhnutnosti. Horná doska príborníka je ideálna na vystavenie dekoratívnych predmetov, fotorámikov alebo rastlín v kvetináčoch.
Farba:
prírodná / biela
prírodná / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne drevo / MDF / kov
Celkové rozmery:
šírka: 110 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 70 cm
Hmotnosť:
31 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Škandinávsky, Vidiecky, Moderný, Elegantný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 31 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Konferenčný stolík Dekorhome
Paraván s policami 3-dielny Dekorhome
Paraván s policami 3-dielny Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
258.50 €
Bílá / hnědá
Nie je skladom
285.20 €












