- Domov
- Spálňa
- Nočné a toaletné stolíky
- Nočný stolík Dekorhome
Telefonická objednávka
Ukladajte svoje cennosti štýlovým spôsobom. Tento príborník je ideálny do každej modernej obývacej izby, spálne alebo kancelárie, aby ste mali potrebné veci po ruke.
Masívne borovicové drevo je krásny prírodný materiál. Borové drevo má rovnú kresbu a obsahuje hrče, ktoré materiálu dodávajú jeho charakteristický, rustikálny vzhľad.
Robustná horná doska tejto odkladacej skrinky sa skvele hodí na vystavenie dekoratívnych predmetov, fotorámikov alebo izbových rastlín.
Varovanie: Aby nedošlo k prevráteniu, je treba tento produkt upevniť k stene pomocou dodaného príslušenstva.
Farba:
čierna
šedá
hnedá
prírodná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne borovicové drevo
Rozmery:
šírka: 40 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 80 cm
Hmotnosť:
21 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 21 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| POČET POLÍC | 2, 3 |
| DVERE | Dvere na pántoch, Jednokrídlové |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 21 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| POČET POLÍC | 2, 3 |
| DVERE | Dvere na pántoch, Jednokrídlové |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Komoda 210 cm Dekorhome
Konferenčný stolík Dekorhome
Komoda 230 cm Dekorhome
Toaletný stolík s LED osvetlením Dekorhome
Toaletný stolík s LED osvetlením Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
307.80 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
390.80 €
Čierna
Nie je skladom
404.30 €
Sivá
Nie je skladom
366.10 €
Prírodné drevo
Nie je skladom
345.50 €


























