- Domov
- Spálňa
- Šatníkovej skrine a komody
- Komody
- Komoda TEANA
Komoda TEANA
Telefonická objednávka
Naplniť interiér romantikou nikdy nebolo jednoduchšie. Komoda TEANA v provensálskom štýle sa postará o jednoduché línie a útulnosť v domácnosti.
Vyrobená je z MDF a doplnená o drevené úchyty v bielej alebo čiernej farbe. Atraktívne biele prevedenie je nadčasové a rozžiari každý kúsok vášho domova. Tvoria ju 3 väčšie a dva menšie šuplíky.
Farba:
biela / biela
biela / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
MDF
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 95 cm
hrúbka materiálu: 1,5 - 3,7 cm
výška nožičiek: 15 cm
Nosnosť:
30 kg
Hmotnosť:
31,4 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Provence, Moderný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOSŤ | 31,4 kg |
| NOSNOSŤ | 10 kg, 30 kg |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 5 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Boxspringová posteľ STAR 180x200
Boxspringová posteľ STAR 180x200
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
798.80 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
798.80 €








