- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Bullet
- Komoda BULLET KM-1
Komoda BULLET KM-1
Telefonická objednávka
Séria BULLET je elegantný a štýlový nábytok do obývacej izby alebo spálne. Nábytok je vyrobený z laminovanej MDF čiernej farby s 3D dekorom na vybraných čelách skriniek. Zlatý detail v podobe tenkých nožičiek pôsobí veľmi elegantne a luxusne.
Komoda z kolekcie BULLET je skvelou voľbou pre milovníkov praktickosti a zároveň moderného štýlu. Ponúka úložný priestor ukrytý za troma dvierkami.
Farba:
čierna / zlatá
Materiál:
laminovaná MDF / kov
Rozmery:
šírka: 155 cm
hĺbka: 41 cm
výška: 73 cm
Hmotnosť:
43 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 115 cm |
| HĹBKA | 41 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOSŤ | 43 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov, MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 3 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Dekoračná socha pes APASHA Dekorhome
Dekoračná socha pes APASHA Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
128.90 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
128.90 €
Dekoračná socha gorila ZHAM Dekorhome
Dekoračná socha gorila ZHAM Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
176.30 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
176.30 €




