- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské súpravy
- Barové
- Barový set MADERA 2+1
Barový set MADERA 2+1
Telefonická objednávka
BAROVÝ SET MADERA
Či už si chcete dať drink s priateľmi alebo ľahké raňajky pred odchodom, set barového stola a stoličiek MADERA vás určite poteší. Rustikálne hnedé a čierne tóny doplnia vašu kuchyňu a navodia útulnú atmosféru. Vysoký barový stôl s rozmermi 100 x 40 cm je dostatočne priestranný, dve stoličky s rozmermi 40 x 30 cm doprajú pohodlné posedenie. Spojovací nosník pod stolom, ochrana proti prevráteniu a 4 nastaviteľné nohy robia stôl bezpečnejším a stabilnejším.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
rustikálna hnedá / čierna
Materiál:
DTD / kov
Rozmery stola:
šírka: 100 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 90 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 40 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 65 cm
Nostnosť:
50 kg / stôl
100 kg / stolička
Hmotnosť:
20,2 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Rustikálny |
| KOLEKCIA NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍRKA | 40 cm, 100 cm |
| HĹBKA | 30 cm, 40 cm |
| VÝŠKA | 65 cm, 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 20,2 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg, 100 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 40 cm |
| HĹBKA SEDU | 30 cm |
| VÝŠKA SEDU | 65 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| HĹBKA STOLU | 40 cm |
| VÝŠKA STOLA | 90 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 40 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 30 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 65 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Rustikálny |
| KOLEKCIA NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍRKA | 40 cm, 100 cm |
| HĹBKA | 30 cm, 40 cm |
| VÝŠKA | 65 cm, 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 20,2 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg, 100 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 40 cm |
| HĹBKA SEDU | 30 cm |
| VÝŠKA SEDU | 65 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| HĹBKA STOLU | 40 cm |
| VÝŠKA STOLA | 90 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 40 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 30 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 65 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.








