- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- Písacie stoly
- Písací stôl MADERA I
Písací stôl MADERA I
Telefonická objednávka
PÍSACÍ STÔL MADERA
Tento stôl má teplú rustikálnu hnedú povrchovú úpravu a jednoduchý čierny oceľový rám, ideálny pre pracovný priestor plný dobrých nápadov, kreativity a štýlu. Výstužné oceľové vzpery pod doskou dodávajú tomuto počítačovému stolu obzvlášť vysokú mieru stability. Jeho moderný dizajn vyžaruje industriálnu atmosféru, vďaka čomu je výrazným prvkom v každej miestnosti.
- 80 x 50 cm
- 100 x 50 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
rustikálna hnedá / čierna
Materiál:
DTD / oceľ
Rozmery:
šírka: 80 / 100 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 75,5 cm
Nostnosť:
50 kg
Hmotnosť:
8,9 / 10,6 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Rustikálny |
| KOLEKCIA NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍRKA | 80 cm, 100 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 75,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,9 kg, 10,6 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.














